• Poskytovanie dotácií na podporu výchovy k stravovacím návykom dieťaťa na obdobie od 01.09.2023 do 31.12.2023

Dňa 01.09.2023  nadobúda účinnosť zákon č. 280/2023 Z.z.,ktorým sa mení a dopĺňa zákon č.544/2010 Z.z. o dotáciách v pôsobnosti Ministerstva práce ,soc.vecí a rodiny Slovenskej republiky v znení neskorších predpisov. Predmetnou novelou zákona o dotáciách s účinnosťou od 01.09.2023 dochádza k rozšíreniu okruhu oprávnených detí podľa §4 ods.3 pís.a zákona o dotáciách, na ktoré je možné poskytnúť dotáciu na podporu výchovy k stravovacím návykom dieťaťa a to deti, ktoré navštevujú prvý ročník päťročného vzdelávacieho programu v strednej škole ,ak dieťa bolo prijaté na vzdelávanie z ôsmeho ročníka ZŠ.

Prosím oprávnených žiadateľov o zaslanie návratky najneskôr do 05.09.2023.

ŽIADOSŤ o podanie žiadosti o poskytnutie dotácie na podporu výchovy k stravovacím návykom dieťaťa (návratka)

_________________________________________________________________________________________

Prihláška do ŠJ pre zamestnancov na šk. rok 2023/2024

Prihláška do ŠJ pre žiakov na šk. rok 2023/2024

Prihláška do ŠJ pre žiakov na šk. rok 2022/2023

Oznam vedúcej školskej jedálne - 28.5.2020

Dôrazne prosíme všetkých stravníkov, aby pri platbe uvádzali nový variabilný symbol a v doplňujúcom údaji meno a triedu stravníka, nakoľko je viac stravníkov s rovnakým priezviskom, ináč platba nebude priradená. Taktiež nie je možné platiť poštovou poukážkou - automatický prevod neumožňuje túto voľbu. Upozorňujeme stravníkov, aby platili v uvedenom termíne, ináč pri nedostatku kreditu bude strava pozastavená!!!

CENY STRAVÉHO OD JANUÁRA 2022

Cena jedného obedu pre žiakov GMK je 1,71 €.
            Stravné na jednotlivý mesiac vypočítate nasledovne:
            počet dní v mesiaci x 1,71 = suma na mesiac.
            Cena pozostáva z finančného limitu na nákup potravín -1,41 a doplatok 0,30 eura -réžijné náklady . Prosím uhrádzať stravné včas ,aby nedošlo k pozastaveniu objednávok .

Jedálny lístok - týždenné menu

PLATBA

Stravné je potrebné uhradiť na nasledujúci mesiac do 20. v predchádzajúcom mesiaci.

Platbu je možné zrealizovať len prevodným príkazom. Iný spôsob platby /napr. poštovou poukážkou/ systém nepriradí.

Prosíme uvádzať variabilný symbol a meno stravníka!!!
            Variabilný symbol = číslo čipu karty, nie SNR číslo!!!
            Účet vo forme IBAN: SK 138180 0000007000108443

PLATBA GMK

Variabilný symbol má každý na na svojom účte v sekcii Zobraz poplatky a platby v module platby.

Po prihlásení na
            dlaždica - Školská jedáleň
            alebo
            vľavo menu
            Komunikácia - Školská jedáleň

rolujte na koniec strany a v Zobraz poplatky a platby v module platby uvidíte číslo účtu, IBAN, variabilný symbol.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE PRE STRAVNÍKOV

ŠJ poskytuje stravu nasledovným skupinám stravníkov:

- deťom súkromnej MŠ - desiata, obed, olovrant
            - žiakom súkromnej ZŠ - obed
            - žiakom GMK - obed
            - zamestnancom GMK + zamestnanci MŠ a ZŠ - obed
            - cudzím stravníkom - obed

Stravník je povinný vyplniť záväznú prihlášku podpísanú rodičom, až potom sa môže stravovať.

Na základe rozhodnutia riaditeľky školy sú od 1.1.2023 v platnosti nové výšky príspevkov pre stravníkov školskej jedálne.

PRIHLASOVANIE A ODHLASOVANIE ZO STRAVY

Rodič, resp. stravník je povinný odhlásiť sa zo stravy deň vopred do 14:30 hod. Má na to niekoľko možností:

1) osobne v kancelárií vedúcej ŠJ
            2) telefonicky na čísle 048/4136529
            3) pri termináli v ŠJ cez internet pomocou prístupového hesla

Za neodhlásenú alebo včas neodobranú stravu sa vecná ani finančná náhrada neposkytuje. V prvý deň choroby je možné stravu odobrať do obedára. Ostatné dni sa musí stravník odhlásiť!

Postup pri prihlasovaní externých stravníkov (Dráčik, atď.) - klik

Vedúca jedálne a hospodárka jedálne - jedalen@gmk-bb.sk

Telefón - 048/4136529