• Dovoľujeme si vás informovať, že náš projekt Erasmus+ K122 "Expand European awareness through health, environment and mobility strategies" bol schválený Slovenskou národnou agentúrou Eramus+ NAe+ SAAIC. V tejto súvislosti chceme projekt umiestniť na webovú stránku školy, aby všetci členovia našej vzdelávacej komunity mali k nemu prístup. To je však len začiatok. O celom procese vás budeme naďalej informovať prostredníctvom informačných sietí. Originál projektu je v anglickom jazyku. Čoskoro nahráme aj slovenskú verziu.

Tento projekt sa rozbieha so zámerom vytvoriť trvalú mobilitu s rozsiahlejším projektom v rámci programu Erasmus+ K120, ktorý, ako dúfame, dosiahneme v budúcom roku a ktorý dáva voľný prístup k mnohým ďalším mobilitám po celej Európe.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte napísať na e-mailovú adresu uvedenú pri projekte: erasmusgmk@gmk-bb.sk.

Imagen que contiene Texto

Descripción generada automáticamente