• Vážení zákonní zástupcovia, milí prijatí uchádzači,

život žiaka  sa stáva každým rokom nákladnejším. Na škole si to veľmi dobre uvedomujeme. Pre našich žiakov preto vydávame medzinárodný preukaz ISIC/EURO˂26, ktorý je identifikačným preukazom žiaka našej školy. Preukaz Vám zároveň môže ušetriť stovky eur.

S preukazom majú žiaci možnosť:

1. ušetriť na cestovnom a získavať študentské zľavy na cestovných lístkoch,

2. využívať zľavy v e-shopoch, kinách, autoškolách, pri športovaní, pri rekreácii či cestovaní,

3. získať paušál od mobilných operátorov pre držiteľov preukazov ISIC,

4. uplatniť si nárok na celoročné cestovné poistenie,

5. mať zabezpečené stravovanie v školskej jedálni.

Spolu s rozhodnutím o prijatí sme Vám odosielali aj plagát k ISIC kartám. V zmysle plagátu Vás žiadame, aby ste v prípade záujmu o vydanie ISIC karty uhradili poplatok najneskôr do 30.05.2021. Kartičky si vyzdvihnete na začiatku šk. roka 2021/2022.

Všetky informácie a inštrukcie potrebné k získaniu ISIC karty a platbe nájdete na linku: https://isic.sk/platbaskoly/

S pozdravom vedenie Gymnázia Mikuláša Kováča