• Ponuka voľných pracovných miest

- učiteľ/učiteľka matematiky v kombinácii s akýmkoľvek aprobačným predmetom

• kvalifikačné predpoklady: Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa, dosiahnuté vzdelanie a kvalifikačné predpoklady v zmysle zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogigkcých zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a vyhlášky MŠVVaŠ SR č.1/2020 Z.z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov  a odborných zamestnancov
    • zoznam požadovaných dokladov: Žiadosť o prijatie na uvedenú pozíciu zasielajte s profesijným životopisom, fotokópiou dokladov o vzdelaní čestné vyhlásenie o bezúhonnosti a súhlasom so spracovaním osobných údajov
    • Termín nástupu: 15.03.2023 Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s požadovanými dokladmi je potrebné doručiť  na e-mail sekretariat@gmk-bb.sk

- učiteľ/ka anglického jazyka

• kvalifikačné predpoklady: podľa zákona č. 138/2009 Z.z. a vyhlášky MŠVVaŠ SR č.1/2020 Z.z., o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov
    • zoznam požadovaných dokladov: žiadosť o prijatie na uvedenú pozíciu, profesijný životopis, fotokópia dokladov o vzdelaní, súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z.
    • termín nástupu od 1.2.2023, plný úväzok,základná zložka mzdy v zmysle prílohy č. 2 k Nariadeniu vlády SR č. 296/2022,  Z. z. v závislosti od dosiahnutého vzdelania zákona č.553/2003 Z.z. a od dĺžky zapčítanej praxe. Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s požadovanými dokladmi je potrebné doručiť do 15.1.2023 poštou alebo na e-mail sekretariat@gmk-bb.sk.

- učiteľ/učiteľka španielskeho jazyka

• Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogigkcých zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov
    • Žiadosť o prijatie na uvedenú pozíciu zasielajte do 25. 6. 2021 s profesijným životopis, fotokópiou dokladov o vzdelaní a súhlasom so spracovaním osobných údajov
    • Termín nástupu: september 2021 Plný úväzok

- Bilingválne slovensko-španielsko-čínske Gymnázium Mikuláša Kováča, Mládežnícka ulica 51 v Banskej Bystrici príjme do trvalého pracovného pomeru osobu na pozíciu upratovač/upratovačka. Prijmeme aj dôchodkyňu. Náplň práce: upratovanie a dezinfekcia priestorov školy. Pracovná doba: 8 hodín denne v pracovné dni. Bližšie informácie budú poskytnuté telefonicky. Nástup už od 03.01.2022. V prípade záujmu volajte na tel.č.: 048/413 18 09 alebo na mob.č.: 0911 956 324.

Vedenie Gymnázia Mikuláša Kováča

- školský psychológ

• Vzdelanie v zmysle zákona č. 138/2019 Z. z . Zákon o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a vyhlášky Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.
    • Platové podmienky v zmysle zákon č. 553/2003 Z. z. Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
    • Žiadosť o prijatie na uvedenú pozíciu zasielajte do 15. 12. 2021 s profesijným životopis, fotokópiou dokladov o vzdelaní a súhlasom so spracovaním osobných údajov.
    • Termín nástupu 10.01.2022.

Informácie pre uchádzačov o zamestnanie

informacia_pre_uchadzacov_o_zamestnanie-vseobecne.pdf