• Občianske združenie EDUKA pri Gymnáziu M. Kováča

• OZ EDUKA vzniklo v roku 2004 na podnet pedagogických zamestnancov školy.

Cieľom činnosti združenia je rozvíjanie duševných a fyzických hodnôt, podpora zdravia, výchovy, vzdelávania a športu žiakov a učiteľov školy.

Pre naplnenie stanovených cieľov môže OZ organizovať výchovno-vzdelávacie pobyty, podporovať voľnočasové aktivity v oblasti kultúry, športu, turistiky, zabezpečovať modernizáciu materiálno-technického vybavenia a zlepšovať tak pracovné podmienky žiakov a učiteľov.

OZ EDUKA je oprávneným prijímateľom podielu 2% zo  zaplatenej dane.

Z uvedených finančných zdrojov sa Občianskemu združeniu podarilo rozšíriť výpočtovú a premietaciu techniku, zabezpečiť kamerový systém v objektoch školy, zakúpiť drobné učebné pomôcky a zlepšiť tak štandardné vybavenie školy.

Aj vďaka vaším príspevkom 2% zo zaplatenej dane môže OZ EDUKA rozširovať plnenie svojich cieľov.

Vyhlasenie-o-poukazani-podielu-zaplatenej-dane-z-prijmov-fyzickej-osoby(1)_-_vyplnene