Navigácia ;)

Kontakt

Meno školy: Gymnázium Mikuláša Kováča, Banská Bystrica
Email školy: skola@gmk-bb.sk
Telefón: +421484230061
Adresa školy: Mládežnícka 51, 974 04 Banská Bystrica

Oficiálna webová adresa:
gmkbb.edupage.org
GPS súradnice: 48.722902146, 19.125534296
48° 43' 22.4477252" N
19° 7' 31.9234657" E
Kontaktné adresy: Riaditeľka školy:
PaedDr. Alena Paulová - riaditel@gmk-bb.sk

Zástupkyňa riaditeľky školy:
PaedDr. Elena Melicherová - zastupca.rs@gmk-bb.sk

Sekretariát:
Ing. Jana Mastišová - sekretariat@gmk-bb.sk

Personálne oddelenie:
Jana Kováčová - janka.kovacova@gmk-bb.sk

Odborno-ekonomické oddelenie:
Ing. Anna Horáková - anna.horakova@gmk-bb.sk

Ekonomické oddelenie:
Ing. Miriam Mésárošová - miriam.mesarosova@gmk-bb.sk

Jedáleň:
Soňa Gubančoková - jedalen@gmk-bb.sk

Správca siete:
Mgr. Rudolf Schreiber - rudolf.schreiber@gmk-bb.sk

Pedagogickí zamestnanci:
Mgr. Ivan Bajnok - ivan.bajnok@gmk-bb.sk
RNDr. Dagmar Čemová - dagmar.cemova@gmk-bb.sk
Mgr. Soňa Daňová - sona.danova@gmk-bb.sk
Francisco Javier Díaz Benito - javier.benito@gmk-bb.sk
Mgr. Peter Drugda - peter.drugda@gmk-bb.sk
Mgr. Ing. Ján Ďurica - jan.durica@gmk-bb.sk
Irene Fernández Peralta - irene.peralta@gmk-bb.sk
Maria Del Mar Fuentes Chaves - maria.fuentes@gmk-bb.sk
Lara González Castaňo - lara.castano@gmk-bb.sk
Jaime Gordillo Medina - jaime.medina@gmk-bb.sk
Mgr. Barbora Kamenská - barbora.kamenska@gmk-bb.sk
Mgr. Mária Klocháňová - maria.klochanova@gmk-bb.sk
Mgr. Monika Madzinová - monika.madzinova@gmk-bb.sk
PaedDr. Lenka Majerová - lenka.majerova@gmk-bb.sk
RNDr. Iveta Morová - iveta.morova@gmk-bb.sk
PaedDr. Marcel Múka - marcel.muka@gmk-bb.sk
Carlos Serrano Fernandez - carlos.fernandez@gmk-bb.sk
PaedDr. Mariana Stejskalová - mariana.stejskalova@gmk-bb.sk
PaedDr. Janka Szolnokyová - janka.szolnokyova@gmk-bb.sk
Mgr. Katarína Švihlíková - katarina.svihlikova@gmk-bb.sk
Mgr. Igor Telepčák - igor.telepcak@gmk-bb.sk
Antonio Villa Lorenzo - antonio.lorenzo@gmk-bb.sk
Sergio Bernardo Zaldo Molina - sergio.molina@gmk-bb.sk
Mgr. Milada Žabková - milada.zabkova@gmk-bb.sk
Email na správcu obsahu: admin@gmk-bb.sk

Mapa

Novinky

Kontakt

  • Gymnázium Mikuláša Kováča, Banská Bystrica
    Mládežnícka 51, 974 04 Banská Bystrica

    Oficiálna webová adresa:
    gmkbb.edupage.org
  • +421484230061

Mapa

Fotogaléria