• Kontakty

      • Meno školy
      • Gymnázium Mikuláša Kováča, Banská Bystrica
      • Email školy
      • skola@gmk-bb.sk
      • Telefón
      • +421484230061
      • Adresa školy
      • Mládežnícka 51, 974 04 Banská Bystrica

        Oficiálna webová adresa:
        gmkbb.edupage.org
      • GPS súradnice
      • 48.722902146, 19.125534296
        48° 43' 22.4477252" N
        19° 7' 31.9234657" E
      • Kontaktné adresy
      • Riaditeľka školy:
        PaedDr. Alena Paulová - riaditel@gmk-bb.sk

        Zástupca riaditeľky školy:
        PaedDr. Marcel Múka - zastupca.rs@gmk-bb.sk

        Sekretariát:
        Ing. Jana Mastišová - sekretariat@gmk-bb.sk

        Personálne oddelenie:
        Jana Kováčová - janka.kovacova@gmk-bb.sk

        Odborno-ekonomické oddelenie:


        Ekonomické oddelenie:
        Ing. Miriam Mésárošová - miriam.mesarosova@gmk-bb.sk

        Jedáleň:
        Soňa Gubančoková - jedalen@gmk-bb.sk

        Správca siete:
        Mgr. Rudolf Schreiber - rudolf.schreiber@gmk-bb.sk

        Pedagogickí zamestnanci:
        Mgr. Ivan Bajnok - ivan.bajnok@gmk-bb.sk
        Mgr. Marcel Bakoš - marcel.bakos@gmk-bb.sk
        Alberto Cuevas Rodriguez - alberto.rodriguez@gmk-bb.sk
        RNDr. Dagmar Čemová - dagmar.cemova@gmk-bb.sk
        Mgr. Soňa Daňová - sona.danova@gmk-bb.sk
        Francisco Javier Díaz Benito - javier.benito@gmk-bb.sk
        Mgr. Peter Drugda - peter.drugda@gmk-bb.sk
        Mgr. Ing. Ján Ďurica - jan.durica@gmk-bb.sk
        Mgr. Lenka Findrichová - lenka.findrichova@gmk-bb.sk
        Alfonso Jose Garcia Alonso - jose.alonso@gmk-bb.sk
        Mgr. Miroslava Jurečková - miroslava.jureckova@gmk-bb.sk
        Mgr. Barbora Kamenská - barbora.kamenska@gmk-bb.sk
        Mgr. Peter Korman - peter.korman@gmk-bb.sk
        Mgr. Emma Koštialiková - emma.kostialikova@gmk-bb.sk
        Mgr. Monika Madzinová - monika.madzinova@gmk-bb.sk
        PaedDr. Lenka Majerová - lenka.majerova@gmk-bb.sk
        PaedDr. Elena Melicherová - elena.melicherova@gmk-bb.sk
        PaedDr. Marcel Múka - marcel.muka@gmk-bb.sk
        Mgr. Mária Pikulová - maria.pikulova@gmk-bb.sk
        Mgr. Richard Rajčan - richard.rajcan@gmk-bb.sk
        Mgr. Martina Ružináková - martina.ruzinakova@gmk-bb.sk
        Mgr. Alžbeta Sedláková - alzbeta.sedlakova@gmk-bb.sk
        Carlos Serrano Fernandez - carlos.fernandez@gmk-bb.sk
        Hantian Sun - hantian.sun@gmk-bb.sk
        Mgr. Monika Szabová - monika.szabova@gmk-bb.sk
        PaedDr. Janka Szolnokyová - janka.szolnokyova@gmk-bb.sk
        Mgr. Marek Školuda - marek.skoluda@gmk-bb.sk
        Mgr. Katarína Švihlíková - katarina.svihlikova@gmk-bb.sk
        Mgr. Igor Telepčák - igor.telepcak@gmk-bb.sk
        Antonio Villa Lorenzo - antonio.lorenzo@gmk-bb.sk
        Sergio Bernardo Zaldo Molina - sergio.molina@gmk-bb.sk
        Mgr. Milada Žabková - milada.zabkova@gmk-bb.sk
      • Email na správcu obsahu
      • admin@gmk-bb.sk
  • Napíšte nám

    Ak máte akékoľvek dotazy ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
    komunikujem so serverom, počkajte prosím
  • Novinky

  • Kontakt

    Gymnázium Mikuláša Kováča, Banská Bystrica
    Mládežnícka 51, 974 04 Banská Bystrica

    gmkbb.edupage.org

    +421/484230061

  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje