• Vážení zákonní zástupcovia, milí uchádzači,

zverejňujeme výsledky prijímacích skúšok a gratulujeme všetkým úspešným uchádzačom.
      ozhodnutia o ne-/prijatí vám budú zaslané v priebehu dnešného (12.5.2022) a zajtrajšieho (13.5.2022) dňa formou:
      1.  emailu na Edupage (ako vám boli zaslané pozvánky na prijímacie skúšky),
      2. v písomnej forme cez aplikáciu slovensko.sk (poštou). Doručením tohto rozhodnutia začína plynúť lehota na odvolanie. Zákonný zástupca sa môže odvolať v lehote do 5 dní odo dňa doručenia rozhodnutia.

Zároveň budeme pozorne vyhodnocovať písomne/elektronickou formou (emailom) s podpisom zákonného zástupcu doručené Potvrdenia o ne/nastúpení žiaka na štúdium. Vzor daného potvrdenia  uvádzame v prílohe č. 1, prosíme, zašlite nám ho obratom.  V prípade oznámenia o nenastúpení žiaka na štúdium riaditeľ školy v rámci odvolacieho konania zmení rozhodnutie o neprijatí a prijme ďalšieho žiaka podľa zverejneného poradia.

Výsledky prijímacích skúšok 2022 - slovensko - španielsky študijný odbor

Príloha č.1 - Potvrdenia o ne/nastúpení žiaka na štúdium