• Oznam riaditeľky školy

11. 10. 2020

Riaditeľka Gymnázia Mikuláša Kováča, Mládežnícka 51, 974 04 Banská Bystrica týmto oznamuje, že od pondelka 12.10.2020 prechádza Gymnázium Mikuláša Kováča na základe rozhodnutia Úradu vlády Slovenskej republiky zo dňa 11.10.2020 na dištančné vzdelávanie.

O podmienkach on-line vzdelávania budú žiaci a zákonní zástupcovia žiakov školy informovaní prostredníctvom Edupage.

• TOTO NESMIETE ZMEŠKAŤ

5. 10. 2020

Úrad vlády SR ku Dňu Európy vyhlasuje tradičnú a obľúbenú súťaž videospotov pre študentov stredných a vysokých škôl na tému čerpania fondov Európskej únie „Ako pomohli eurofondy môjmu regiónu a mestu 2020“.

Úlohou autorov bude individuálne a originálne spracovať svoje video, v ktorom predstavia to, čo sa s finančnou pomocou zo štrukturálnych fondov EÚ v ich meste a okolí uskutočnilo alebo zrealizovalo a ukážu nám, v čom je pre nás na Slovensku Európska únia prospešná.

Ceny sú atraktívne:

1. miesto: PS4 Playstation
            2. miesto: Lenovo TAB 10.1"
            3. miesto: A-DATA HD720 2,5" externý HDD 1TB USB 3.0

Do súťaže sa môžu zapojiť aj "neštudenti", keďže pripravená je aj cena pre verejnosť za hlasovanie o víťazovi na sociálnych sieťach. Cena je rovnako lákavá - Lamax Beat Street Bluetooth reproduktor. Cenu verejnosti získa spot, ktorý dostane najviac lajkov na facebooku eufondy /@euuvsr/ a youtube eufondy.

Termín uzávierky je 17. novembra 2020.

Videá môžete posielať elektronicky na adresu - peter.malec@vlada.gov.sk

Informácie nájdete aj na našej stránke - https://www.partnerskadohoda.gov.sk/toto-nesmiete-zmeskat/