• Vianoce 2022 na GMK

30. 1. 2023

V stredu pred zimnými prázdninami sa Gymnáziom Mikuláša Kováča prehnala vlna vianočnej nálady. Cez prvé dve vyučovacie hodiny sa žiaci i učitelia stretli v telocvični, aby si tu spoločne vychutnali vianočný program. Účinkujúci boli samotní študenti, ktorí si pripravili spevácke, aj tanečné vystúpenia. Pri mnohých sa pridalo i samotné publikum. Trochu si zasúťažili aj učitelia pri vystrihovaní snehových vločiek. Na záver programu sa odohral spontánny tanček publika popri speve III.A a spoločne sa celá masa premiestnila do hlavnej budovy.

Punč, čokoládu, koláčiky od výmyslu sveta... a samozrejme ešte omnoho viac mohol návštevník našich trhov vyskúšať počas tretej, štvrtej a piatej hodiny na 1. poschodí. Žiaci sa naozaj prekonali a DJ Rajčan s DJ-om Števkom rozpumpovali náladu svojim hudobným výberom.

Pozrieť nás prišli aj bývalí študenti, a aj ten, kto nechcel, odchádzal nakazený vianočnou náladou.

Na záver trhov boli vyhlásení víťazi vianočnej tomboly.

Výťažok z tohto úžasného dňa plného vianočných svetrov, tričiek a masiek poputuje na relaxačné zóny pre našich študentov ♥

Autor článku: Mgr. Lenka Findrichová